Wypoczynek

Augustianum

Wprawdzie jednym z podstawowych zadań naszego Ośrodka jest organizacja rekolekcji, jednak można do nas przyjechać również po to, by odpocząć, podładować akumulatory i spędzić czas korzystając z piękna okolicznej przyrody.  

Nasz Ośrodek mieści się w Radomyślu nad Sanem, na terenie należącym do najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym.

Harmonijny krajobraz – obok bogactwa zasobów przyrody, stopnia naturalności oraz stanu środowiska (czystość wód, powietrza) – stanowi jeden z podstawowych elementów decydujących o atrakcyjności turystyczno-wypoczynkowej naszego Ośrodka.

34

Na terenie zagospodarowanego w pobliżu naszego Ośrodka terenu leśnego wyznaczone zostało miejsce do gry w Paintballa. Oprócz miejsca oferujemy sprzęt do gry oraz odpowiednie stroje. Zajmujemy się organizacją rozgrywek paintball’owych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Uczestnikom dostarczamy nie tylko dawkę świetnej zabawy, ale i promowanie zdrowego, sportowego stylu życia.

17

 

W pobliżu naszego Ośrodka usytuowany został również park linowy, stanowiący fantastyczne miejsce, w którym można przeżyć przygodę z liną na wysokości, bez potrzeby specjalistycznego alpinistycznego szkolenia. Można odczuć smak ryzyka bez ryzyka, ale za to z dużą dawką adrenaliny. 

Gwarantujemy udaną zabawę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i charakteru w ekstremalnych warunkach.